Hledá se

specialista

Chceš pracovat na výjimečných projektech?

2 zakladatelé, 3 města, 24 let na trhu, tisíce webových projektů.
Nabízíme světovou kvalitu web designu.
A protože nikdy nemáme dost výzev, hledáme nové kolegy, kteří ocení start-up prostředí spojené se stabilitou zavedené IT firmy.
Jestli vás to zaujalo, podívejte se na výsledky naší práce.

ACCOUNT MANAGER PRO ZAHRANIČÍ

V minulosti jsme měli dost obchodních příležitostí v zahraničí, které jsme nedotáhli do konce.
Tak jsme se rozhodli uznat, že na některé věci jsme krátcí. Jako důkaz toho, že i vývojáři doceňují sales, přijmeme mezi sebe odborníka na obchod.

VÝHODY SPOLUPRÁCE S NÁMI

  • jsme fajn kolektiv – a to nejen v inzerátu
  • vážíme si pracovitosti a zodpovědnosti
  • nehrajeme si na pracovní dobu a pevný počet dnů dovolené
  • nabízíme zajímavé provize z uzavřených smluv
  • do startu budete mít pár námi rozjednaných kontaktů a obchodních příležitostí
  • přežili jsme dvě krize a jen tak něco nás na kolena nedostane
  • udržujeme si nekonvenční pohled na věci

NÁPLŇ PRÁCE NOVÉHO KOLEGY

  • z 80 % aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • z 20 % péče o stávající portfolio zákazníků
  • tvorba cenových nabídek a zpracování objednávek
  • u stabilních zákazníků plnění funkce key account managera
  • průzkum trhu a pravidelný report zpětné vazby, abychom byli sto let před opicema

ČLOVĚK, KTERÉHO RÁDI POZVEME NA KAFE

  • je zodpovědný, poctivý a pohodový
  • má schopnost zaujmout a zná zásady dobrého vyjednávání
  • má vztah k IT: nejméně 2 roky se věnoval IT oblasti, ideálně s podobnou náplní práce
  • nemá žádný problém v anglické komunikaci
  • má tah na branku a nikdy není spokojený s vlastními výsledky

ZAVOLEJTE NEBO NAPIŠTE

Tel.: +420 - 571 620 597
info@spaneco.com

Front-end Developer

Do našeho teamu hledáme front-end developera pro práci na nových a stávájících projektech pro české i zahraniční partnery.

Požadujeme

  • velmi dobrou znalost HTML5 a CSS3
  • velmi dobrou znalost kódování responzivních webů
  • znalost práce s preprocesory (SASS)
  • znalost práce s JavaScriptem (základy "native" JavaScriptu)
  • zkušenosti s prací s podklady z programu Adobe Photoshop, Figma či Adobe XD
  • schopnost orientace v cizím kódu
  • základní znalost práce s FTP
  • obecné pozorumění SEO
  • ochotu učit se novým věcem a držet krok s nejnovějšími trendy v oboru
  • samostatnost, cit pro detail

Výhodou:

  • základní znalosti jazyka PHP, DBMS(MySQL, Postgres, aj.)
  • základní orientace v PHP frameworku Nette
  • znalost jQuery, Vue.js, React, Angular, nebo kteréhokoliv jiného moderního frameworku
  • zkušenosti s prací s podklady z programu Adobe XD

Nabízíme

  • rozmanitou práci a fajn kolektiv
  • práce na zajimavých projektech
  • motivující finanční ohodnocení
  • jazykové vzdělávání
  • termín nástupu: ideálně IHNED

Kontakt

PHP Programátor

Hledáme klidně i začínajícího programátora protože víme, že je někdy zapáleny začátečník lepší než, znuděný profesionál.

Požadujeme

  • znalost jazyka PHP a MySQL
  • HTML5 + CSS3
  • spolehlivost, schopnost pracovat samostatně, ale i v týmu

Výhodou

  • základní znalosti jazyka PHP, Elixir, DBMS(Postgres, aj.)
  • znalost jQuery, Vue.js, React, Angular, Svelte nebo kteréhokoliv jiného moderního frameworku

Nabízíme

  • rozmanitou práci na českých či zahraničních projektech
  • flexibilni pracovní doba
  • termín nástupu: dle dohody

Kontakt

Z pozadí